Oferta Speciale

Shtëpia 3 kateshe 400m² në 12.20 ari truall në Prishtinë
Qmimi : 450 000 €
Kuadratura : 400 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 95m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 95 m²
Me shume
Shiten 25 ari rrugës Llapnasellë te rrethi QMI
Qmimi : Me marrveshje
Siperfaqja : 25 Ari
Me shume

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit

 

Adresa :

Obiliq
Qmimi : 4 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit 300m prej rrugës kryesore për Obiliq. Vendi është i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarije si dhe për jetesë. Plotëson kushtet urbanistike siç janë: uji, kanalizimi dhe rryma. Me dokumentacion të rregullt me Fletë Poseduese, Kontrata te Noteri.
Çmimi është 4000 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu