Oferta Speciale

Shitet banesa 2 dhomshe 63m2 kati 8 te Royal City
Qmimi : 60 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume
Shiten 15 ari truall në Bërnicë të Epërme
Qmimi : 5 000 €
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shtëpia 210m2 në 3.19 ari në Lagjen Qëndresa

 

Adresa :

Lagje Qëndresa
Qmimi : 189 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 katëshe 210m² në 3.19 ari truall mbrapa Bau Market në Lagjen Qëndresa. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë. Ka nxemjen nën dysheme me sistem zviceran. Ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, banjo, tualet, ballkon, dhomë gjumi
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi (njëra dhomë e madhe me banjo dhe garderobë), banjo, ballkon
Shtëpia është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë ne muaji qershor 2021
Çmimi është 189.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu