Shitet banesa 76.87m2 kati 6-të ACE Group Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 76.87m2 kati i 6-të, në kompleksin eksklusiv në Fushë Kosovë "Hira Residence". Janë në ndërtim e sipër, pritet të përfundojnë në vititn 2021. Disa nga veqoritë e kompleksit "Hira Residence"
▫️ Fasada me tulla belge ▫️ Ngrohje nën dysheme për të gjitha banesat ▫️ 2 mure ndarëse me lesh guror në mes ▫️ Dritare akustike nga PVC ▫️ Xham dy shtresor që izolon zhurmën ▫️ 2 ashensor në një hyrje të kualitetit superior nga kompania e mirenjohur Uc-El Ashensor ▫️ Parking nëntokësor ▫️ Lokale afariste ▫️ Hapësira gjelbrimi në mes ▫️ Siguri dhe komoditet ▫️ Larg zhurmës e afer gjelbrimit
Banesa ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi sipas marveshjes

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu