Oferta Speciale

Shitet banesa 77m2 kati 2-të ACE Group në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 77.29m2 kati i 2-të në kompleksin ekskluziv "Hira Residence" në Fushë Kosovë. Banesat janë në ndërtim e sipër, pritet të përfundojnë në vititn 2021. Disa nga veqoritë e kompleksit "Hira Residence"
▫️ Fasada me tulla belge, ngrohje nën dysheme për të gjitha banesat, 2 mure ndarëse me lesh guror në mes, dritare akustike nga PVC, xham dy shtresor që izolon zhurmën, 2 ashensor në një hyrje të kualitetit superior nga kompania e mirënjohur Uc-El Ashensor, parking nëntokësor, lokale afariste, hapësira gjelbrimi në mes, siguri dhe komoditet,
larg zhurmës e afër gjelbrimit. Banesa ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- shpajz
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi sipas marveshjes
Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu