Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 6 afër Rrugës C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 68 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 84.60m2, në katin e 6-të, ndertim i Rukollit. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, afër Rrugës C, me arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që banuesve do t’iu ofrojë komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta. Parkingu i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë, bashkë me pamjen e bukur të rrethinës, e bëjnë të veçantë këtë objekt. Është në ndërtim e sipër, pritet të përfundoj në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- garazhë 6000 euro
Çmimi i banesës  68.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu