Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6-te ne Mati 1

 

Adresa :

Mati 1 Mati 1
Qmimi : 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 87.65m2 kati i 6-te ne lagjen Mati 1, ndertim i Valoni Company. Ndertim sipas standardeve europiane, me materiale te cilesise se larte, me leje ndertimi. Secila hyrje ka dy ashensore modern, ne katin perdhese jane hapesirat me lokale si dhe dy nivele nentokesore te parkingjeve dhe bodrumit. Banesa eshte ne ndertim e siper pritet te perfundoj ne muajin maj 2021. Ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- depo (shpajzi)
- banjo
- tualet
- koridor
- ballkon
Çmimi eshte 800 euro per m2, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu