Oferta Speciale

Shitet banesa exclusive 130 m2 në Qendër të qytetit

 

Adresa :

Prishtinë Qendra
Qmimi : 1 200 €

Pershkrimi :

 

Banesa exclusive në katin e 2-të, ka 130 m2 dhe gjendet në Qendër të qytetit në rrugën Rrustem Statovci. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë prapa Sllovenia Sportit, ka qasje në të gjitha rrugët kryesore, ka afër Parkun e qytetit dhe është shumë afër Sheshit të Prishtinës. Banesa është e rregulluar mirë është e tëra e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë. Ka hapësirë të parkingut për dy vetura. Banesa posedon dokumentacion të rregullt e pajisur me fletë poseduese. Banesa ka këto hapësira:
- Qëndrimi ditor,
- Kuzhina me tryezari,
- 3 dhoma gjumi,
- Garderobë,
- 2 banjo,
- shpajz,
- 2 ballkona,
- koridor.
Çmimi është 1200 euro për metër katrorë.


Agjensioni i Patundshmërive Dion

038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu