Shitet banesa 3 dhomshe 93m² kati 1 deri 6 Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 93m² kati 1 deri 6-të, në Objektin 7 dhe 8, në Kompleksin Blerti 2 ndërtim i Lesnës, në lagjen Kalabria. Banesa ka pamje dhe pozitë të mirë në objekt. Është me leje ndërtimi, kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
- garazha
- depo
Çmimi është sipas marveshjesAgjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu