Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 320m2 në 1.61 ari truall në Pejton

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 3 katëshe 320m² në 1.61 ari truall në Lagjen Pejton. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, me hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë. Shtëpia ka këto hapësira:
Garazha për 2 vetura
Kati i përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, banjo, ballkon, koridor
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon
Kati i dytë:
- 2 dhoma gjumi, banjo, terasë
Çmimi është sipas marveshjes

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu