Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave

 

Adresa :

Kodra e Trimave Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 300m², në 5 ari truall, mbrapa Fabrikës së dyerve dhe dritareve afër shkollës fillore Hilmi Rakovica në Kodrën e Trimave. Shtëpia është ndërtim i ri dhe është e rregulluar bukur si për nga ambienti i mbrendshëm ashtu edhe nga jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia ka nxemjen me sistem zviceran, nën dysheme dhe radiator. Ka këtë renditje të hapësirës:
Kati përdhese:
- sallon, kuzhinë, trapezari, dhomë gjumi, koridor, banjo, ballkon,
Kati i parë:
- 5 dhoma gjumi, koridor, banjo, ballkona,
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.
Çmimi 150.000 euro me mobilje, çmimi diskutohet.


Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu