Oferta Speciale

Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa
Qmimi : 615 000 €
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 4 dhomëshe 101m² në katin e 4 në Arbëri
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 101 m²
Me shume
Shitet banesa 4 dhomshe 125m2 kati 4 në Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 125 m²
Me shume
Detalet
Shiten 6.77ari truall në lagjen Pejton në Prishtinë 25.10.21
Cmimi : 1 190 000 €
Siperfaqja : 6 Ari
Detalet
Detalet
Shitet banesa pent house 297m2, ne lagjen Arberia 25.10.21
Cmimi : 230 000 €
Kuadratura : 297 m²
Detalet
Detalet
Shitet shtepia 360m2, ne 3.50ari truall ne lagjen Taslixhe 25.10.21
Cmimi : 245 000 €
Kuadratura : 360 m² Siperfaqja : 3 Ari
Detalet
Detalet
Shitet shtepia 220m2 ne 2.85ari afer Hanit te Dilit 25.10.21
Cmimi : 98 000 €
Kuadratura : 220 m² Siperfaqja : 2 Ari
Detalet
Detalet
Shitet banesa 90m2, kati i 2-te, ne Fushe Kosove 25.10.21
Cmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 90 m²
Detalet
Detalet
Shitet banesa 103m2, kati i 4-te, ne Fushe Kosove 25.10.21
Cmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 103 m²
Detalet
Detalet
Shiten 20 ari tokë në Velipojë 25.10.21
Cmimi : 9 000 €
Siperfaqja : 20 Ari
Detalet
Detalet
Shiten 5 ari tokë afër lagjes Marigona Rezidence 25.10.21
Cmimi : 6 500 €
Siperfaqja : 5 Ari
Detalet
Detalet
Shitet shtepia 240m2 me lokal, ne rrugen Xhemajl Ibishi 25.10.21
Cmimi : 180 000 €
Kuadratura : 240 m²
Detalet
Detalet
Shtepia dhe objekti afarist ne 11.70 ari ne Qagllavice 25.10.21
Cmimi : 650 000 €
Kuadratura : 230 m² Siperfaqja : 11 Ari
Detalet