Oferta Speciale

Shitet lokali 28m2 ne lagjen Dardania

 

Adresa :

Prishtine
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

 

 

Shitet lokali 28m2 tek ish Novi Domi, ne lagjen Dardania, ne pllato mbi katin perdhese.
Lokali eshte i gatshem dhe i pershtatshem per zyre apo dyqan.
Qmimi eshte 35.000euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
viber +38344147956


 

Kthehu