Oferta Speciale

Shiten 23 ari truall afër rrugës kryesore në Hajvali

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 11 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 23 ari truall 150 metra larg prej rrugës kryesore Prishtinë-Gjilan. Trualli është shumë i përshtatshëm për jetesë dhe plotëson të gjitha kushtet, ka infrastrukturën e nevojshme, ujin, kanalizimin, rrymën. Është me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 11.000 euro për ari.
Pranohet ndrrim me banesë në Prishtinë.

Agjensioni i Patundshmërive DION
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu