Oferta Speciale

Shitet banesa 2 dhomëshe 50m² kati 3-të në Ulpianë

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qmimi : 85 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomshe 50m² kati 3-të, ndërtim i shtetit në Ulpianë mbi barnatoren Rexall. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar. Ka fletë poseduse kontrata bëhet te Noteri
Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi 85.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu