Oferta Speciale

Shitet banesa 60m2 kati 5-të ACE Group, Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 60 m²
Me shume
Shtëpia exclusive 213m2 në 4.21 ari në Lagjen Peja Hill
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 2130 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shiten 5 hektarë 10 ari afër rrugës Prishtinë-Ferizaj

 

Adresa :

Fshati Babush
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 hektarë e 10 ari tokë në Fshatin Babush afër rrugës kryesore Prishtinë-Ferizaj. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ujë, kanalizim, rrymë. Është shumë e përshtatshme për ndërtim fabrike, depo etj.
Çmimi është 750 për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu