Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 2 L.e Spitalit

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 86m² në katin e 2-të Kompleksi Roni Premium, ndërtim i ri nga Ariani Company, mbrapa Spitalit Amerikan. Përveç pamjes paronamike dhe mahnitëse, Roni Premium ofron shumë rehati dhe ekskluzivitet, i ndërtuar me standarte të larta jetese. Banesa është e gatshme për banim. Ka këtë renditje të hapësirës:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë me trapezari
- dhoma e fjetjes
- dhomë gjumi për fëmijë
- banjo
- shpajz
- koridor

Çmimi 850 euro për m2, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu