Oferta Speciale

Hapësirë afariste 1500 m2 për qira në Lakrishte, Pejton
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1500 m²
Me shume
Shitet banesa exclusive 130 m2 në Qendër të qytetit
Qmimi : 1 200 €
Kuadratura : 130 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure te Lipjanit

 

Adresa :

Magure
Qmimi : 650 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 77 ari tokë në Magure Komuna e Lipjanit 50m prej rruges se asfaltuar. Është vend i përshtatshëm për ndertim shtepse apo veprimtari tjera. Është tokë private dhe me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 650 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu