Oferta Speciale

Shitet banesa 4 dhomëshe 124m2 kati 3 afër Rrugës C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomëshe 124m2, në katin e 3-të, ndërtim i MT Construction në Mati 1 afër Rrugës C. Objekti ka arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta, parking i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë. Është në ndërtim e sipër, përfundon në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Çmimi është sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu