Oferta Speciale

Shitet Lokali 133m² kati parë afër rrugës Muharrem Fejza

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 1 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet Lokali 133m² kati i parë afër rrugës Muharrem Fejza, në lagjen e Spitalit. Lokali është ndertim i ri dhe ofron kushte shumë të mira për veprimtari biznesi, si restaurant, ordinancë, market etj. Ka pamje nga rruga, qasje të lehtë, ka ujë dhe rrymë 24 orë dhe parking të mjaftueshëm.
Çmimi eshte 1.800 euro për metër katror, i diskutueshëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu