Oferta Speciale

Shitet shtëpia 270m2 në 3 ari truall në Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 270 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €
Kuadratura : 68 m²
Me shume
Shitet banesa 2 dhomshe 63m2 kati 8 te Royal City
Qmimi : 60 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shiten 10 ha tokë në mes Brainës dhe Nishefcit

 

Adresa :

Podujevë
Qmimi : 395 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 hektarë tokë në mes të Fshatit Brainë dhe Nishefc, Komuna e Podujevës, afer Liqenit të Batllavës, në Orllan. Është vend shumë i përshtatshëm për jetesë, ka ambient të qetë, ajri i pastër. Ka infrastrukturën e nevojshme, ujin, rrymën. Toka është me dokumentacion të rregullt përkthimi bëhet menjëhere.
Çmimi është 395 euro për ari, diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
viber +38344147956
044 147 956, 049 147 956

Kthehu