Oferta Speciale

Shiten 60 ari tokë në rrugën Çagllavicë Llapnasellë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 7 900 €

Pershkrimi :

 

Shiten 60 ari tokë në rrugën Çagllavicë-Llapnasellë përballë Fushës së Gollfit ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi të mjaftueshme në rrugë. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 7.900 per ari, diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu