Oferta Speciale

Shiten 2 ari truall në rrugë kryesore në Matiqan

 

Adresa :

Prishtinë Matiqan
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shiten 2 ari truall në rrugë kryesore afër market Drenit, rruga Isa Kastrati në Matiqan. Trualli ka pozitë shumë të mirë në rrugën kryesore Isa Kastrati. Vendi është i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymën etj. Gjithashtu është shumë e përshtatshme për çfarëdo veprimtarie biznesi.
Posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi me marrëveshje.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu