Oferta Speciale

Shitet banesa 79m2 netto, kati 8 te Tregtia Rruga C

 

Adresa :

Prishtina
Qmimi : 72 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 79m² netto, brutto 88m2 në katin e 8-të afër Kompleksit Tregtia, në Rrugën C. Gjindet në njërën prej lagjeve më të kërkuara për momentin, ka hapësira të gjelbrimit, këndin e lojrave për fëmijë dhe parking të mjaftueshëm për vetura. Banesa është në ndërtim e sipër, në mars 2022 e gatshme për banim.
Banesa ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të gjumit
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Banesa është me leje ndërtimi, kontrata te Noteri.
Çmimi është 72.000 euro.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu