Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 85m² kati 3 në Tophane
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë e 8 ari në Radevë të Graçanicës
Qmimi : 400 €
Kuadratura : 10800 m²
Siperfaqja : 29100 Ari
Me shume
Shitet banesa 60m2 kati 5-të ACE Group, Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 60 m²
Me shume

Shitet banesa 3 dhomëshe 90m²kati 3 afër shkollës Teknike

 

Adresa :

Prishtinë Te Shkolla Teknike
Qmimi : 88 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 90m² në katin e 3-të ndërtim i ri, përballë Shkollës Teknike dhe afër shkollës Sami Frashëri. Banesa është e re, e mobiluar komplet ka nxemje qëndrore, është shumë funksionale. Banesa ka këto hapësira;
- salloni ndaras
- kuzhinë me trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
- koridor
Çmimi është 88,000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344293881, +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu