Oferta Speciale

Shitet banesa 67m² netto kati 3-të afër shkollës Dardania
Qmimi : 90 000 €
Kuadratura : 67 m²
Me shume
Shitet Banesa 4 dhomshe 112m², kati i 7 ne Tophane
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 112 m²
Me shume
Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit
Qmimi : 3 500 €
Kuadratura : 1500 m²
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume

Shitet banesa 2 dhomshe 61m2 kati 6 në Rrugën C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomshe 60.9m2, në katin e 6-të, ndërtim i HIG në Rrugën C. Objekti ka pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta, parking i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe qendër tregtare. Është në ndërtim e sipër, përfundon në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 1 dhomë të fjetjes
- 1 banjo
- ballkon
- koridor

Çmimi është 800 euro për m2, i diskutueshëm

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu