Oferta Speciale

Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa
Qmimi : 615 000 €
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 65m2 netto kati i 3, Pejton
Qmimi : 100 000 €
Kuadratura : 65 m²
Me shume
Shiten 14.10 ari truall afer rrugës Gërmisë
Qmimi : 20 000 €
Kuadratura : 1410 m²
Me shume

Shiten 20 ari tokë në Velipojë

 

Adresa :

Velipojë
Qmimi : 9 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 20 ari tokë në Velipojë, Komuna e Shkodrës në Shqipëri. Toka ka formë katrore gjendet në mes të Kompleksit Fishta dhe Stacionit të Autobusave. Ka qasje drejt në rrugë dhe është 700 metra larg prej plazhit.Toka është mbrenda vijës së gjelbërt ku është
i lejuar ndërtimi. Toka ka gjithë infrastrukturën e nevojshme dhe dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 9000 euro për ari, i diskutushëm.
Pranohet edhe ndrrim me banesë në Prishtinë, pjesa tjetër të holla.


Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu