Oferta Speciale

Shitet shtëpia 150m2 në 4.31ari në Taslixhe

 

Adresa :

Prishtinë Taslixhe
Qmimi : 135 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 150m2 në 4.31 ari vend, afër Kishës Ortodokse në lagjen Taslixhe. Shtëpia ka nevojë për renovim, hapësira të mjaftueshme, ka oborr si dhe parking për veturë. Ka këto hapësira:
Kati përdhese:
- qëndrimi ditor, kuzhina me trapezari, dhome gjumi, banjo, shpajz, koridor
Kati i dytë:
- qëndrimi ditor, kuzhina me trapezari, dhomë gjumi, banjo, koridor
Çmimi është 135.000 euro,

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu