Oferta Speciale

Shiten 10 ari tokë në Uglarë

 

Adresa :

Uglarë
Qmimi : 15 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 troje me nga 5 ari tokë afër lagjes Belge në Uglarë, Komuna e Graqanicës. Tokat janë në vend të përshtatshëm, posedojnë të gjithë infrastrukturën e nevojshme si rrymë, uji me kanalizim dhe rrugë të asfaltuar. Me dokumentacion të rregullt.

Çmimi është 15,000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu