Oferta Speciale

Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa
Qmimi : 615 000 €
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shiten 35 ari truall në Fushë Kosovë
Qmimi : 25 000 €
Siperfaqja : 35 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomshe 80m² kati 7 Nartel në Kalabri
Qmimi : 85 000 €
Kuadratura : 80 m²
Me shume

Shitet banesa 4 dhomëshe 101m² në katin e 4 në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 1 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomëshe 101m², në katin e 4 -të ndërtim i Rukollit. në Arbëri. Ka pamje nga qyteti, banesa është e re, moderne dhe ka organizim të hapësirës shumë të mirë, dhe ofron komoditet të lartë. Banesa ka këto hapësira:
- qëndrim ditor
- kuzhinë me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- 2 ballkona
- koridor
Me dokumentacion te rregullte, kontrata behet te Noteri.
Çmimi 1.000 euro per m² çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu