Oferta Speciale

Shitet banesa 4 dhomëshe 145m2 kati i 7-të në Lakrishte
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 145 m²
Me shume
Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten 3.68 ari truall ne Lagjen Qendresa

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 17 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3.68 ari truall ne Lagjen Qendresa. Është vend i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujin dhe kanalizimin. Posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 17.000 euro për ari

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu