Oferta Speciale

Shitet shtëpia 165 m2 në 2.45 ari truall në Lagjen Qëndresa
Qmimi : 153 000 €
Kuadratura : 170 m²
Siperfaqja : 245 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 270m2 në 3 ari truall në Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 270 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 71m² kati 5-të në Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 71 m²
Me shume

Shiten 5.20 ari truall në Brezovicë

 

Adresa :

Brezovicë
Qmimi : 65 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5.20 ari truall afër rrugës për në Qendrën e skijimit në Brezovicë. Qasje në rrugën kryesore, ka pozitë të mirë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 65.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu