Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi

 

Adresa :

Arbëria Arberia
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia 1200m2 ne 7 ari truall ne lagjen Arberia. Objekti eshte shume i pershtatshem per Ambasade ( per 16 vite ka qene ambasada e Britanise se Madhe) ku gjithe hapesira eshte e organizuar dhe e pajisur me inventar per zyre dhe administrate.
Objekti ka keto hapesira:
- 20 zyre, te gjitha madhësit
- 3 kuzhina
- 6 banjo,
- garazha per 8 deri 10 vetura
Objekti ka te gjitha pajisjet te blinduara, ka sistemin modern te sigurimit dhe monitorim te kamerave, sistemin e ventilimit, nxemjen qendrore te gjitha te kualitetit te larte.
Çmimi i qirase sipas marreveshjes.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu