Oferta Speciale

Shitet Shtëpia exclusive 400m2 në 4 ari në Çagllavicë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 520 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia exclusive 400m2 në 4 ari truall në Çagllavicë në Prishtinë. Shtepia ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë, qasje në të gjitha rrugët kryesore, është e rregulluar mirë dhe komplet e e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë e ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra dhe ndërtim të kualitetit të lartë, ku përfshihen: Mobilim luksoz me arkitekturë moderne, nxemje me rrymë dhe kallda me pelet, kamin, sistem të ujitjes së kopshtit, 2 bunara (njëri për ujitje, tjetri për ujë të pijshëm), sistemi i kamerave dhe alarmit. Shtepia ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- 2 Sallona
- Kuzhinë
- trapezari
- dhomë gjumi
- banjo
- depo
- ballkon
- garazha
- hapësira për nxemje
Kati 1:
- 3 Dhoma gjumi
- utilit (depo)
- 2 banjo
- 3 ballkona
Kati 2:
- 2 dhoma
- hapësirë 80m2 kinema,
Çmimi 520.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu