Oferta Speciale

Shitet banesa 2 dhomshe 63m2 kati 8 te Royal City
Qmimi : 60 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume
Shitet shtëpia 3 katëshe 500m² afër Qendrës
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 500 m²
Me shume
Shtëpia 210m2 në 3.19 ari në Lagjen Qëndresa
Qmimi : 189 000 €
Kuadratura : 210 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume

Shitet banesa 2 dhomshe 60 m2 në Ulpianë

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qmimi : 117 500 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomshe 60m2 në katin e 3-të , Gjindet në një lokacion shumë të kërkuar në rrugën kryesore afër AAK-së në Ulpianë, ku si lagje ka afër Shtëpinë e Shëndetit dhe Postën kryesore. Banesa është shumë e përshtatshme për jetesë , ofron komoditet të lartë me hapësira të organizuara shumë mirë. Ka pamje në të dy anët Lindje dhe Perendim dhe mund të shfrytzohet edhe për zyre apo veprimtari tjetër. Banesa është me dokumentacion të rregullt me fletë poseduese, kontrata te Noteri. Banesa ka këtë përbërje:
- salloni
- kuzhina me trepezari
- 1 dhomë të fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon

Çmimi është 117.500 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu