Oferta Speciale

Shiten 2 hektarë tokë perball Marigona Residence

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 2 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 hektarë tokë perballë Marigona Residence ngjit me rrugën e trenit. Toka është private dhe e përshtatshme, afer tokës pritet të ndërtohet Terminal Doganor. Posedon dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 2000 euro për ari.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu