Oferta Speciale

Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €
Kuadratura : 68 m²
Me shume
Shitet banesa 4 dhomshe 105m2 kati i 1-rë në Kalabri
Qmimi : 88 000 €
Kuadratura : 105 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 75 m² kati 2-te ne lagjen Arbëria

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 75 m² kati 2-të, në lagjen Arbëria mbrapa Ministrisë së Shëndetësisë, ndërtim i Naki Trade. Banesa është e re, e renovuar dhe pjesërisht e mobiluar. Banesa ka këtë renditje :
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- shpajz
- banjo
- koridori
- ballkon i madh
Çmimi me kuzhinë dhe dollapa 60.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu