Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 6-te ne Mati 1
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 88 m²
Me shume
Shiten 35 ari tokë në Uglarë në Fushë Kosovë
Qmimi : 1 600 €
Siperfaqja : 35 Ari
Me shume

Shitet 1 hektar e 80 ari tokë Shtupeq i madh, Rugovë

 

Adresa :

Shtupeq i madh, Rugovë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shitet 1 hektar e 80 ari tokë në Shtupeqin e  madh në Rugovë, Pejë.Toka ka pamje fantastike e mbuluar me pisha me lartësi mbidetare rreth 1750m.Toka ka te gjitha kushtet urbanistike si Ujë, Energji Elektrike, kabllovik, internet (ndodhen ne mes te truallit) Pyll dhe se shpejti asfaltohet rruga afer saj, 4km rruga qe lidhë Peklenen dhe fshatrat për rreth
Çmimi është 2.500 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu