Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 83m² kati 8 afër Rrugës B
Qmimi : 900 €
Kuadratura : 83 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume
Shiten 4 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes
Qmimi : 16 000 €
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomshe 127m2 kati i 2-të në Lakrishte

 

Adresa :

Prishtinë Lakrishte
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4dhomëshe 127.29m2 në katin e 2-të, ndërtim i Dukagjini Residence në Lakrishte. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, nxemje qëndrore të qytetit, me sistem zviceran nën dysheme, e gatshme për banim. Me dokumentacion të rregulltë. Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- shpajz
- ballkon
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu