Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 5-të në Arbëri

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 85.50 m2, kati 5-të, përballë Ambasadës së Austrisë, ndërtim i Cima Construction Investitorë Art Group në lagjen Arbëria. Banesa është duke punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, ka nxemje qëndrore. Banesa pritet të përfundoj në fund të muajit Mars 2021. Banesa ka këtë renditje:
- qëndrimi ditor
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi është sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu