Oferta Speciale

Shiten 2 shtëpi me 200m2 në 3 ari truall në Lagjen Qëndresa

 

Adresa :

Lagje Qëndresa
Qmimi : 170 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2 shtëpi 2 katëshe nga 200m² në 3 ari truall mbrapa Bau Market në Lagjen Qendresa. Shtëpitë janë të reja (në ndërtim e sipër, pritet të përfundojnë në muajin qershor 2021) kanë pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofrojnë komoditet. Me nxemje qëndrore nën dysheme me sistem zviceran. Ka këto hapësira:

Kati përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, dhomë gjumi, banjo, tualet, koridor, ballkon,
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi (njëra dhomë e madhe me banjo dhe garderobë), banjo, koridor, ballkon
Çmimi i shtëpisë është 170.000euro, çmimi diskutohet. Çmimi për të dy shtëpitë në 6 ari truall 340.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu