Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 94m2, kati i 6-të, në Tophane

 

Adresa :

Tophane Tophane
Qmimi : 760 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 94m2, në katin e 6-të, në lagjen Tophane. Banesa është ndërtim i ri, e mobiluar, moderne dhe shumë funksionale. Banesa shitet me mobilje, ka këtë renditje hapësirash :
- sallon me kuzhinë bashkë
- 2 dhoma gjumi
- shpajz i madh
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi është 760 euro për m2, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu