Shitet Shtëpia 215 m2 në 2.72 ari te Marigona 2

 

Adresa :

Marigona 2
Qmimi : 180 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 katëshe 215m² në 2.72 ari truall në Lagjen Marigona 2. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë. Ka nxemjen nën dysheme me sistem zviceran. Me dokumentacion të rregullt. Ka këtë renditje të hapësirës:
Kati përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, dhomë gjumi, banjo, tualet, ballkon, garazhë
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi (njëra dhomë e madhe me banjo dhe garderobë), banjo, ballkon
Shtëpia është e gatshme.
Çmimi është 180.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956
viber +38344293881
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu