Shitet banesa 3 dhomshe 87m2 kati 2 afër Rrugës C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 65 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 87.20m2, në katin e 2-të, ndërtim i Rukollit. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, afër Rrugës C, me arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta, parking i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë. Është në ndërtim e sipër, pritet të përfundoj në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- garazhë
Çmimi i banesës dhe garazha 65.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu