Shitet banesa 2 dhomshe 59m2 kati 6 afer Rruges C

 

Adresa :

Rruga C Rruga C
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 58.60m2, në katin e 6-të, ndërtim i Rukollit. Objekti gjendet në lagjen Mati 1, afër Rrugës C, me infrastrukturë moderne, me arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta. Parkingu i mjaftueshëm, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë, bashkë me pamjen e bukur, i japin vlerë këtij objekti. Është në ndërtim e sipër, pritet të përfundoj në fund të vitit 2021. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Çmimi i banesës 750 euro për m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu