Shitet banesa 3 dhomshe, 61m2 netto kati 2 Qender

 

Adresa :

Prishtine Qendra
Qmimi : 79 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3dhomshe 61.19m2 netto, kurse brutto 79m2 ne katin e 2-te, afer Qendres ne rrugen Bajram Kelmendi. Banesa është komplet e mobiluar, shume e rehatshme dhe funksionale, me orientim ne Lindje-Perendim. Eshte e pershtatshme per banim, zyre apo ordinance, momentalisht e dhene me qera. Banesa ka dokumentacion te rregullte,me flete poseduese, me leje ndertimi, e regjistruar ne Kadaster. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor, kuzhine e trapezari
- 2 dhoma
- banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz
Qmimi me mobile 79.000 euro.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber +38344147956
viber +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu