Oferta Speciale

Shitet banesa 60m2 kati 5-të ACE Group, Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 60 m²
Me shume
Shiten 1 hektarë e 8 ari në Radevë të Graçanicës
Qmimi : 400 €
Kuadratura : 10800 m²
Siperfaqja : 29100 Ari
Me shume
Shiten 16 ari truall afër Lagjes Nic në Çagllavicë
Qmimi : 16 000 €
Siperfaqja : 16 Ari
Me shume

Shitet banesa 55m2 netto, Kompleksi Tregtia Rruga C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 52 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa exclusive 55m² netto në katin e 2-të, Kompleksi Tregtia, në Rrugën C. Gjindet në njërën prej lagjeve më të kërkuara për momentin, ka hapësira të gjelbrimit, këndin e lojrave për fëmijë dhe parking të mjaftueshëm për vetura. Banesa është komplet e mobiluar, e gatshme për banim. Ndërtesa është me leje ndërtimi dhe Kontrata të Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- dhomë e gjumit
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi është 52.000 euro me mobile, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu