Shitet shtëpia 400m2 në 3.23 ari në lagjen Arbëria

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 250 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 katëshe 400m² në 3.23 ari truall në Arbëri ish Dragodan, mbrapa Ambasadës së Austrisë. Shtëpia ka dy hyrje, ka oborr para dhe mbrapa shtëpisë. Shtëpia ka këtë përbërje:
KATI PËRDHESË
- 4 dhoma, 2 banjo, 2 ballkona, koridor,
KATI I PARË
- 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, koridor,
KATI I DYTË
- 4 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkona, koridor,
Shtepia ka gjelbrim përreth dhe ambient të qetë dhe te rregulluar bukur.
Çmimi është 250.000 euro komplet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu