Shitet shtëpia 250m² në 3.65 ari Kodra e Trimave

 

Adresa :

Prishtinë Kodra e Trimave
Qmimi : 100 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 250m² në 3.65 ari truall në Kodren e Trimave afër ish tregut të veturave. Shtëpia është komplet e renovuar, ka 2 kate, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Shtëpia ka dokumentacion të rregullt. Ka këto hapësira:
Kati parë:
- sallon, kuzhinë
- dhomë gjumi,
- banjo,
- shpajz,
Kati i dytë:
- 3 dhoma gjumi
- banjo, ballkon

Çmimi është 100.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu