Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 2dhomshe 60m² kati 1 deri 5, Kalabri
Qmimi : 850 €
Kuadratura : 60 m²
Me shume

Shitet banesa 56m2 netto në Bregun e Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 56m2 netto në katin e 4, ndërtim i shtetit te Banesat e hinta në Bregun e Diellit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ofron kushte shumë të mira për jetesë, ka orientim të mirë është afër shkollës Iliria. Me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, Kontrata te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
- salloni, ndaras
- kuzhina me trepezari dhe ballkon,
- 1 dhomë e fjetjes
- korridori
- banjo
Parking i mjaftueshëm, hapësirë gjelbruese etj.
Çmimi është 60.000 euro me mobile, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu