Oferta Speciale

Shitet banesa 64m² kati i 3 në lagjen Kalabria

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 64m² kati i 3-të, në Veternik- Kalabri, ndërtim i BG Construction. Banesa është e re e ndërtuar me materialet më të reja dhe më të mira në treg, ka pozitë shumë të mirë me pamje atraktive. Orientimi i banesës është Jug-Perendim. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- shpajz
- dhomë gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi 750 euro për m2.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu